تعمیر گاه بوش (BOSCH)

باما در تماس باشید : 86024034

تعمیر گاه  بوش (BOSCH)

بوش کمپانی است که برای اولین بار یخچال هایی خاص را در المان تولید کرد و سابقه طولانی از 1933 در جهان برای تولید آن دارد  وتا هم اکنون هم ادامه دارد . کارخانه جات بوش انواع محصولات مختلف را طی سالهای اخیر در جهان تولید و عرضه می نمایند که این خود نمایانگر اعتبار این شرکت بوده است  که در سال های جدید موتورهای این دستگاه ها بصورت اینورتور طراحی و ساخته شده اند که 45% کاهش مصرف انرژی را بهمراه دارند و از صدای کمتری هم برخوردار میباشند

 شرکت پایا خدمات  در حال حاضر مدیریت خدمات پس از فروش کلیه محصولات بوش  در سرتا سر ایران را با گارانتی رسابعهده دارد .

کلیه تکنسین های شرکت با تسلط و علم فنی کامل در اختیار این تعمیرگاه می باشند  .

پایا خدمات  توانایی واردات کلیه قطعات محصولات بوش را دارد و با داشتن مهندسین فنی قادر به رفع خیلی از مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات بوش میباشد .

ما مجهز به داشتن ترجمه فارسی کلیه محصولات بوش شما مشترک عزیز در ایران هستیم کافیست مشخصات کامل دستگاه خود را برای ما ایمیل نمایید تا ترجمه درخواستی به آدرس ایمیل شما ارسال گردد و حتی در صورت تمایل شما میتوانیم ترجمه دستگاه شما را بصورت سی دی در اختیارتان قرار دهیم .

 

یکی از افتخارات ما نداشتن حتی یک مشتری شاکی و گله مند در مراجع ذیصلاح میباشد زیرا ما میدانیم که مشترکین از یک واحد خدمات پس از فروش چه انتظاراتی را دارند .

ما قادر هستیم مشتری مداری را به نحو احسن برای شما هموطنان عزیز تعریف و ارایه دهیم

از اینکه ما را انتخاب کرده اید از شما متشکریم

تلفنها :  86024034

         86024035